*** Hotel Andante ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 Andante Hotel Andente se nachází v modernistické budově, která byla postavena v roce 1938. Od roku 1995 byla budova přestavěna na hotel a v dnešní době nabízí ubytování 5 min. od Václavského náměstí s vyšším standardem za výhodnou cenu.


Ubytování
Hotel Andante je luxusní 3-hvězdičkový hotel poskytující převážně komfortní a klidné ubytování. Ubytování je ve 32 pokojích s možností přistýlek. Ubytovat se můžete ve standardním pokoji i komfortním apartmánu. Každý pokoj je vybavený vlastním sociálním zařízením, TV+SAT, telefonem, minibarem. V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu.


Služby
Hotelová recepce Andante je otevřená 24 hodin denně, která poskytuje veškeré sekretářské služby jako například odeslání faxů či přístup k internetu (placené služby). Mezi další služby hotelu patří i prodej jízdenek či turistických map, průvodců, pohlednic i poštovních známek, suvenýrů a potřeb denní hygieny. Recepce Vám rovněž zprostředkuje prohlídku města či zajištění vstupenek na různá kulturní představení.

Restaurace
V ceně pokoje je zahrnuta snídaně formou bufetu. Restaurace hotelu nabízí denně své menu, tradiční české pokrmy ale i speciality regionální kuchyně.

Okolí
Výborná poloha hotelu je zhruba 5 min chůze od Václavského náměstí. Srdce města, jak je Václavskému náměstí přezdíváno nabízí nezpočetné množství vyžití. Dnešní Václavské náměstí je jak obchodním a kulturním centrem země jenž spojuje modernost a historii. Václavské náměstí je 682 m dlouhý a 60 m široký bulvár, který vede od Národního muzea k Můstku. V blízkosti Václavského náměstí nesmíte zapomenout navštívit nejznámější památky, mezi které patří:
Pražský hrad
Staroměstský orloj
Starý židovský hřbitov
Týnský chrám
Karlův most
Hotel Praha 1 Andante - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 1 Andante - disponuje restauracíHotel Praha 1 Andante -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 1 Andante -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Andante - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Andante - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Andante - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 Andante - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 1 Andante - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 1 Andante - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Andante - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Andante - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Andante - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Andante - na pokojích je telefon